23.03

6 powodów dla których warto zdecydować się na export.

Zawsze jest kilka powodów które warto rozważyć dla których decydujemy się na zmianę rynku docelowego bądź rozwój na inne kraje. Poniżej znajdziesz 6 z nich, które są kluczowe. Miłej lektury :)


  1. Rozwój na inne rynki to klucz nie tylko do zwiększenia sprzedaży ale również jako inspiracja i często optymalizacja pod względem produkcyjnym i sprzedażowym. W niektórych przypadkach w zależności od branży wiąże się to z optymalizacją podatkowo-kosztową. Jak wszyscy w biznesie wiedza rozwój na rynki o dużym zapotrzebowaniu na nasz produkt wiąże się ze zwiększeniem sprzedaży i rozwojem firmy.
  2. Szansa na szybsze zaobserwowanie o dostosowanie się do zmieniających się trendów i rynków. Jeśli wprowadzamy swoja markę do krajów wyżej rozwiniętych gospodarczo to mamy szanse na szybsze zaobserwowanie zmiany trendów i zatem szybsze dostosowanie się do nich.
  3. Różnice kursowe. Ach, jaki to wspaniały temat obejmujący zarówno szanse i zagrożenia z nim związane, jednakże dzisiaj będziemy koncentrować się na szansach jakie ze sobą niesie. Jakże korzystnie jest produkować , tworzyć swoja usługę , produkt w kraju o niższych kosztach stałych i zmiennych a sprzedawać w kraju gdzie przelicznik walutowy niekiedy jest kilkakrotnie wyższy. Masz taką szansę i Ty ze swoim produktem lub usługą. Wystarczy odpowiednio dobrać rynek docelowy i zacząć działać.
  4. Wzmacnianie świadomości Marki wśród klientów na innych rynkach. Najważniejszym czynnikiem dla mnie osobiście jest budowanie mocnej Marki, silnej wizerunkowo. Dlatego export jest fantastyczną ku temu okazja. Promuje i pozycjonuje naszą Markę jako międzynarodowy Brand i zwiększa jej wartość na rynku zarówno domowym jak i międzynarodowym.
  5. Pozyskanie zewnętrznego dofinansowania jest również łatwiejsze dla Marek , które maja silniejszą pozycję i można je znaleźć na wielu rynkach. Wiemy wszyscy , że kapitał jest jednym z najważniejszych czynników sukcesu gdy się go odpowiednio wykorzysta i jednym z największym dystraktorów rozwoju. Warto więc rozwijać swoja sieć dystrybucji i sprzedaży na wielu rynkach równocześnie.
  6. Współpraca wielokulturowa wzbogaca nie tylko rozwój biznesu ale również relacje międzyludzkie. Jak wiemy waluta bogatych są relacje a świat jest globalną wioską , więc czas zrobić z tego użytek i wznieść swoją firmę na wyższy poziom.

Do tego Was zachęcam.

Jeśli chciałbyś żeby firma AlexisUnrau.com pomogła ci w ekspansji zagranicznej to koniecznie skontaktuj się z nami przez biuro@alexisunrau.com

ADRES
Unrau Invest Sp. z.o.o sp.k.
ul.Jułgi 1/2,
85-459 Bydgoszcz

PHONE
BIURO
biuro@alexisunrau.com
SPRZEDAŻ
salesdepartment@alexisunrau.com
KARIERA
career@alexisunrau.com
PR
pr@alexisunrau.com
STAY IN TOUCH