23.03

3 kluczowe powody dla których warto jechać na targi branżowe

Niektórzy zastanawiają się czy warto brać udział w targach branżowych? Poniżej znajdziesz 3 kluczowe powody dla których moim zdaniem warto.


  1. Pozyskaj kontakty biznesowe. Podstawowym celem jest pozyskanie kontaktów biznesowych związanych z naszą branżą. Najlepsza praktyką jest podejść do stoiska i porozmawiać osobiście z szefem działu zajmującego się współpracą za granicą, a jeśli takiej osoby nie zastaliśmy to koniecznie poproś o kontakt do osoby decyzyjnej poprzedzając prośbę krótkim a zarazem profesjonalnym przedstawieniem siebie i swojej firmy oraz celu uzyskania danych kontaktowych.
  2. Pokaż swój produkt lub usługę. Podstawowym celem targów jest pozyskanie kontaktów biznesowych natomiast nie można zapominać o równie ważnej funkcji jaką jest pokazanie swojego towaru lub zaprezentowanie usługi na targach, wśród potencjalnych partnerów biznesowych. Po podjęciu pierwszego kontaktu zaproś do swojego stanowiska potencjalnego kooperanta lub jeśli Twoja firma nie ma wystawionego stoiska to zapytaj o możliwość wspólnego wypicia kawy i porozmawiania o ewentualnej współpracy.
  3. Działania Pr. Wizyty na targach branżowych są wspaniałym argumentem dla podjęcia akcji PR dla wzmocnienia naszej pozycji na rynku. Zawsze warto wykorzystać okazję do zaprezentowania naszego Brandu poprzez wykorzystanie informacji związanych wizyta na targach. Możemy samodzielnie stworzyć krótkie informacje dotyczące naszej firmy i naszego produktu lub usługi. Miejmy przygotowane klarowne komunikaty dotyczące naszej firmy oraz powodów dla których chcemy współpracować na danym rynku. Warto przemyśleć zawczasu takie odpowiedzi by były ciekawe i wzbudziły zainteresowanie ze strony potencjalnego kooperanta.

Jeśli chciałbyś żeby firma AlexisUnrau.com pomogła ci w ekspansji zagranicznej to koniecznie skontaktuj się z nami przez biuro@alexisunrau.com

ADRES
Unrau Invest Sp. z.o.o sp.k.
ul.Jułgi 1/2,
85-459 Bydgoszcz

PHONE
BIURO
biuro@alexisunrau.com
SPRZEDAŻ
salesdepartment@alexisunrau.com
KARIERA
career@alexisunrau.com
PR
pr@alexisunrau.com
STAY IN TOUCH